Usługi

Biorezonans

Biorezonans 3D odpowiada za wykrywanie wirusów, grzybów, pasożytów, bakterii i alergii. Jest także bardzo skuteczną metodą w rozpoznawaniu schorzeń: boreliozy, nietolerancji pokarmowych oraz stanów zapalnych.

 • Kompleksowa, bezbolesna i nieinwazyjna diagnostyka nie jest jedyną zaletą biorezonansu. Dzięki celowanym terapiom i skutecznej kuracji pacjenci są w stanie osiągnąć harmonię oraz długotrwałe zdrowie całego organizmu.

Akupunktura

Akupunktura bez nakłuwań i bez użycia igieł. Działa ona głębiej, ponieważ punkty stosowanej akupunktury poddawane są bodźcowi nie w sposób statyczny, a zgodnie z zasadą metody rotacyjne.

Specjalista medycyny mitochondrialnej

Specjalista medycyny funkcjonalnej, łączącej proces zdrowienia ze stanem funkcjonalnym pacjenta. W takim ujęciu pacjent otrzymuje nie tylko wsparcie w objawach klinicznych, ale i zabezpieczanie trwałości stanu zdrowia w postaci suplementacji dobranej do indywidualnych potrzeb.

Dietoterapie

Nasza dietetyczka posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentam, jest również wykwalifikowanym trenerem personalnymi. Opracowany przez nią dietetyczny Program Zmiany Nawyków, oparty jest na naturalnych procesach zachodzących wewnątrz nas.

Aby w pełni monitorować postępy, zalecamy spotkania ze specjalistą dietetykiem raz na 4 tygodnie.

Najczęstsze pytania o dietoterapię:

Jak się przygotować do pierwszej wizyty?

Aby dietetyczka mogła przygotować się do spotkania, będzie potrzebowała na dwa dni przed pierwszą wizytą:

 1. Tygodniowy spis posiłków. W tym celu prosimy o zgłoszenie się minimum 10 dni przed planowaną konsultacją w celu przesłania wzoru.
 2. Podstawowe badania krwi (morfologia, lipidogram, glukoza, TSH, próby wątrobowe, proteinogram). Badania można wykonać na miejscu.

Wzbogacą one wartość merytoryczną naszej pierwszej wizyty oraz dadzą możliwość dokładniejszej diagnostyki.

Czy otrzymam jadłospis?

Otrzymasz zawsze zalecenia ogólne dopasowane do Twojego przypadku.
Po konsultacji i pierwszym spotkaniu, jeżeli zajdzie taka potrzeba – jadłospis jest układany indywidualnie dla Ciebie, na podstawie wywiadu żywieniowego oraz, jak zajdzie taka potrzeba, dodatkowej diagnostyki.

 • Opracowanie jadłospisu trwa ok. 7 dni. W tym czasie dokładnie analizujemy Twój sposób odżywiania i opracowujemy jadłospis specjalnie dobrany do Twoich potrzeb.

Więcej o Programie Zmiany Nawyków

Program jest tak skonstruowany, aby zmiana nawyku trwała przez minimum 14 dni (minimum tyle czasu potrzebujemy, aby utrwalić nowy nawyk), aby zauważyć konkretne zmiany.

Dodatkową pomocą w procesie zmiany nawyków żywieniowych są talerze dietetyczne, dostosowane do każdego posiłku.

Dlaczego warto?

 • Pomożemy zmienić Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, abyś w końcu mogła/mógł w pełni cieszyć się życiem.
 • Doradzimy, jakich produktów lepiej nie jeść, a które warto włączyć do jadłospisu oraz jaki tryb życia prowadzić.
 • Przekażemy proste zasady, które w swoim tempie wdrożysz w życie, a które mają niezwykłą moc.
 • Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Jakie rozwiązania proponujemy?

Wybór rozwiązania zależy od Ciebie, Twoich chęci i potrzeb.

Dodatkowo niezależnie od rozwiązania, aby w pełni monitorować postępy, zalecamy spotkania raz na 4 tygodnie.

 1. Dołączenie do programu Zmiany Nawyków oraz korzystanie z talerzy dietetycznych.
 2. Korzystanie z samych talerzy dietetycznych.
 3. Zalecenia indywidualne oparte na rozmowie z Tobą.

Jak często powinny się odbywać wizyty kontrolne?

Pierwsza wizyta kontrolna powinna się odbyć po około 4 tygodniach od chwili rozpoczęcia przez pacjenta diety i Programu Zmiany Nawyków.

Aby w pełni monitorować postępy, każde kolejne spotkanie powinno być umawiane co miesiąc lub w razie potrzeby częściej, aż do momentu zakończenia dietoterapii lub Poziomu 1 w Programie Zmiany Nawyków – czyli minimum 3 miesiące.

Nasza misja

Potrzebujemy ćwiczeń i dobrego pokarmu, by czynić ciało zdrowym, dyscypliny umysłu, by trenować i działać konsekwentnie oraz siły ducha, by nasze życie było lepsze i zgodne z tym, kim naprawdę jesteśmy.

Pedagogika

dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną – oligofrenopedagogika

Obniżenie sprawności intelektualnej wiąże się z zaburzeniami rozwojowymi, dlatego ważna jest jak najwcześniejsza diagnoza i rozpoczęcie pracy pedagogiczno-psychologicznej, mającej na celu wsparcie i opiekuna i dziecka w celu kompensacji bodźca. Terapia oligofrenopedagogiczna prowadzona jest z uwzględnieniem indywidualnych możliwości pacjenta. Wymagania zawsze są dostosowywane do możliwości konkretnego dziecka i jego stanów emocjonalnych. Metody dobieramy w taki sposób, aby przezwyciężać ograniczenia przy jednoczesnym zapewnieniu dziecku możliwości osiągnięcia sukcesu.

Suplementacje

Wsparcie suplementacje jest nieodzownym obecnie czynnikiem procesu zdrowienia warunkującym trwałość efektów terapii. Dostępne u nas suplementy diety, nutraceutyki, kofaktory cykli mitochondrialnych pochodzą z opracowań bazujących na doświadczeniu klinicznym i są potwierdzone certyfikatami wysokiej jakości, które bazują na 3 filarach: czystości, bezpieczeństwa i sile działania. Producentami są Nature’s Sunshine, Mito-Pharma, Mannayan, Labs212, ForMeds

Inne terapie

Medycyna mitochondrialna opiera się na diagnostyce zapotrzebowań mitochondrialnych, bo jak cegła buduje dom, tak stan naszej komórki odpowiada za zdrowie całego organizmu. Medycyna mitochondrialna wymaga zbadania funkcjonalności wielu cykli biochemicznych stanowiących podstawę działania mitochondriów.  Konsekwencją zaburzeń pracy mitochondriów są mitochondriopatie wtórne, czyli choroby przewlekłe tj. nadwaga, cukrzyca typu 2 wraz z zespołem metabolicznym zespół przewlekłego zmęczenia, fibromialgia, schorzenia neurologiczne, wypalenie zawodowe, i wiele innych wynikających z osłabienia funkcjonalności dróg oddechowych, oczu, serca i naczyń czy układu pokarmowego. Generatorem a wraz z czasem także akceleratorem wyczerpania energetycznego mitochondriow jest powstanie stresu nitrozacyjnego oraz zaburzenie funkcji wykorzystania tlenu, które mogą prowadzić do stanów przednowotworowych. Diagnostyka tych stanów oraz opracowanie planu terapii jest jedną z wielu terapii dostępnych w naszym gabinecie.

Skontaktuj się, aby umówić wizytę.

Jeśli jesteś zainteresowany wsparciem swojej odporności i poprawą stanu swojego zdrowia, zapraszamy do kontaktu.